Poznaj naszych mentorów

i przeczytaj ich ostatnie artykuły

Włodzimierz Gawroński

Mentor: Zarządzanie

Menedżer, prawnik, finansista. Bogate doświadczenie zdobywał zarówno w sferze publicznej (pracował między innymi jako urzędnik w Departamencie XVI Komisji Europejskiej oraz p.o. prezydenta Miasta Wałbrzych) jak i w biznesie. Kierował firmami produkcyjnymi i przedsięwzięciami inwestycyjnymi. Stale poszukuje nowych ścieżek samodoskonalenia zawodowego, jest absolwentem studiów MBA, od wielu lat pracuje także jako trener biznesu.

Gabriela Borowczyk

Mentor: Marketing

Doświadczony manager i marketingowiec, przez wiele lat pracowała jako dyrektor marketingu w międzynarodowych korporacjach. Specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu marki osobistej. Doradza również wielu firmom w zakresie budowania Modelu Marki, wizerunku w Social Media, prowadzi konsultacje strategiczne i marketingowe.

Piotr Rybicki

Mentor: Finanse

Specjalista z zakresu finansów korporacyjnych oraz nadzoru właścicielskiego. Posiada doświadczenie jako wiceprezes zarządu ds. finansowych w spółce giełdowej, a obecnie zasiada w 3 radach nadzorczych. W swojej karierze przeprowadził ponad 400 specjalistycznych szkoleń. Autor ponad 400 publikacji eksperckich oraz 6 książek o tematyce finansowej. Ponadto jest biegłym rewidentem oraz prowadzi kursy dla kandydatów na członków rad nadzorczych.

Małgorzata Fic

Mentor: Psychologia

Psycholog, doradca personalny, certyfikowany trener biznesu. Jej celem jest wzbogacanie działań rozwojowych drugiego człowieka, pomoc w dynamicznym zdobywaniu umiejętności osobistych i zawodowych oraz poszerzanie świadomości własnego. Opracowuje krótko- i długoterminowe strategie rozwojowe dla firm i organizacji oraz indywidualne plany zawodowe dla zespołów i pracowników.

Anna Łukasiewicz

Mentor: HR

Prowadzi szkolenia managerskie z rozwoju osobistego, radzenia sobie ze stresem, komunikacji interpersonalnej, jest również certyfikowanym mediatorem. Posiada kilkuletnie doświadczenie w rozwiązywaniu konfliktów pracowniczych oraz tworzeniu pozytywnego wizerunku firm. Autorka wielu publikacji dotyczących różnych sfer biznesu. Główne obszary kompetencji: komunikacja w biznesie, rozwiązywanie konfliktów, mediacje pracownicze, asertywny dialog.

Tomasz Jurek

Mentor: Obsługa klienta

Specjalista w dziedzinie Client Service, ma bogate doświadczenie w obsłudze klienta wewnętrznego i zewnętrznego w środowisku korporacyjnym, które zdobył podczas pracy dla kilku firm w Wielkiej Brytanii. Prowadzi szkolenia z tego zakresu głównie dla polskich pracowników brytyjskich firm. Na co dzień zajmuje się również doradztwem i wsparciem kariery studentów i absolwentów Akademii Leona Koźmińskiego.

Aleksandra Nowak-Gruca

Mentor: Prawo

Doktor nauk prawnych ze specjalnością prawo cywilne, ekonomistka, rzecznik patentowy. Posiada duże doświadczenie zawodowe w stosowaniu prawa, które wciąż wzbogaca, przeprowadzając klientów przez skomplikowane pułapki prawne. Jest autorską szkoleń z zakresu prawa, w tym prawa własności intelektualnej, a także szeregu publikacji , wykładów i referatów.

Subskrybuj nasz
kanał na YouTube
Przejdź na
www.credit-agricole.pl